Maak kennis met het team

Het team van Bizznizz Partners bestaat uit een groep ambitieuze en enthousiaste specialisten op het gebied van accountancy. Bizznizz Partners stelt ze graag aan u voor.

Edgar Zijlmans AA

Partner | Accountant

edgar@bizznizz.nl
075 - 799 15 44
LinkedIn

bekijk profiel

Jerry Blij RA MSc

Partner | Accountant

jerry@bizznizz.nl
075 - 799 15 31
LinkedIn

bekijk profiel

drs. Bastièn Penning RA

Partner | Accountant

bastien@bizznizz.nl
075 - 799 15 32
LinkedIn

bekijk profiel

Arjen Oostenbrink

Partner | Bedrijfsadviseur

arjen@bizznizz.nl
075 - 799 15 33
LinkedIn

bekijk profiel

Ilse Veerling AA

Relatiebeheerder | Accountant

ilse@bizznizz.nl
075 - 799 15 35
LinkedIn

bekijk profiel

Almira Mulati

Cliënt medewerker

almira@bizznizz.nl
075 - 799 15 37


bekijk profiel

Jeroen Grinwis

Cliënt verantwoordelijke

jeroen@bizznizz.nl
075 - 799 15 39
LinkedIn

bekijk profiel

Kevin de Vries

Cliënt verantwoordelijke

kevin@bizznizz.nl
075 - 799 15 34


bekijk profiel

Romario Scholten

Cliënt verantwoordelijke

romario@bizznizz.nl
075 - 799 30 50
LinkedIn

bekijk profiel

Manon Huisman

Cliënt medewerker

manon@bizznizz.nl
075 - 799 15 40


bekijk profiel

Marga Breevaart

Cliënt medewerker

marga@bizznizz.nl
075 - 799 15 41


bekijk profiel

Robin Peters

Cliënt medewerker

robin@bizznizz.nl
075 - 799 30 50


bekijk profiel

Mariska Koning

Cliënt medewerker

mariska@bizznizz.nl
075 - 799 30 50


bekijk profiel

Sophie van Amstel

Secretarieel medewerkster

sophie@bizznizz.nl
075 - 799 15 36


bekijk profiel

Weten wat wij voor u kunnen doen?

Bizznizz | uw partner in business